LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“S’ka lënë gjë pa bërë’/ Topi paralajmëron Ramën: Bën mirë të ndalesh

30 Tetor 2021, 16:22, Politikë CNA
“S’ka lënë gjë pa bërë’/ Topi

Ish presidenti Bamir Topi, në studion e ?Kjo javë?  u pyet se në kushtet që është PD, në këtë situatë, a ka gjë që ka bërë gabim Rama.

Topi tha se kryministri është në delir, dhe se ka vënë të gjithë institucionet në thundrat e tij.

?Rama ska lënë gjë pa bërë. Dhe ato që ende nuk i ka bërë keq do i bëjë. Unë njoh historinë e liderave politikë. Kur ti je në delir ai është dhe fundi yt.

 Në këto kushtë jemi. Cdo lloj skenari tani është i besueshëm. Rama ka vënë të gjitha insitucionet ne thundrat e tij, nëse është në delir bën mirë të ndalë sepse si ka ditë të mira do të ketë edhe ditë të këqia.?/CNA.al

Lajmet e fundit nga