LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Uji i Krujës në çezmat tona, në ‘Rikoshet’

27 Tetor 2021, 13:27, Politikë CNA
Uji i Krujës në çezmat tona, në ‘Rikoshet’

?Rikoshet? është një emision plot humor e satire, ku për 180 minuta trajtohen me batuta, tema nga më të ndryshmet.

Prezantuesit ngrenë probleme të shoqërisë shqiptare, edhe nepermjet personazheve që ftohen në telefon (personazhe të interpretuara nga Florian Binaj  Indri dhe Egi ?analizojne? dhe i trajtojnë gjithnjë me një humor ?therës?.

Këtë të mërkurë, ata sjellin ngjarje aktuale, sic ishte ajo e Krujës ku qindra qytetarë u helmuan nga uji i pijshëm.

Lajmet e fundit nga