LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Refuzoi ftesën për në “Big Brother Vip”/ Këngëtari i njohur tregon arsyen

18 Tetor 2021, 07:15, Lifestyle CNA
Refuzoi ftesën për në “Big Brother Vip”/

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi i ftuar ditën e djeshme në ?E diell? ka folur jo vetëm për punën dhe jetën e tij personale por ka treguar edhe arsyen pse rrefuzoi ftesën për në ?Big Brother?.

Deri diku edhe me batutë Shpati është shprehur se edhe atij i kishte shkuar ftesa për të qenë pjesë e ?Big Brother Vip? por e refuzoi sepse nuk e kishte lejuar Selvija. Nga ana tjetër atij ju bë një lojë se si do reagonte nëse ftesa do i shkonte bashkjëshortes së tij, por ai është shprehur ?e njoh Selvijen dhe e di që nuk do shkonte por edhe nëse do të pranonte unë do e mbështesja dhe do isha dakort?.

Kujtojmë se Shpat Kasapi dhe Selvija presin të bëhen për herë të parë prindër dhe kjo ishte e vetmja arsye që Shpati nuk e pranoi ftesën e ?Big Brother? pasi do t?i qëndrojë pranë bashkëshortes së tij gjatë periudhës së shtatzënisë. Ai rrëfeu se e ka ndjekur këto kohë reality shoë-n në veçanti Sabianin, jo vetëm sepse e ka koleg, por edhe për shkak se dikur ka bërë shumë koncerte me të dhe e suporton më shumë se konkurentët e tjerë që janë pjesë e shtëpisë./CNA.al

Lajmet e fundit nga