LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Hyseni ka dhuruar makinën e Alvisës?/ Bëhet lëmsh rrjeti

18 Tetor 2021, 10:06, Lifestyle CNA
Hyseni ka dhuruar makinën e Alvisës?/ Bëhet lëmsh rrjeti

Historia e Nikut, djalit prej Mirdite ka prekur jo vetëm konkurentët brenda ?Përputhen? por edhe të gjithë publikun. Ai rrëfeu se pas një aksidenti me makinë humni një këmbë dhe tani jeton me anën e një proteze.

Nisur nga kjo Hyseni vendosi ti dhuronte Nikut një makinë për të lehtësuar sado pak ditën e tij.

Ky veprim u duartrokit nga të gjithë në studio por në rrjetet sociale ndjekësit kanë zbuluar se Smart-in e kuq që tashmë i përket Nikut me te njejten targe e ka përdorur Alvisa më parë.

Kjo është zbuluar sepse makina duket në video reklamash që ka bërë Alvisa. Si duket pasi janë ndarë makina i eshte kthyer serish Hysenit. Alvisa u perpoq te mos reagonte ne Prime e te shprehej se ju be qejfi.

Këtë mund ta shohim edhe si një vërtetësi të lameve që kanë qarkulluar se ata janë ende bashkë dhe në këtë mënyrë janë dakortësuar që ti jepnin makinën Nikut./CAN.al

 

 

Lajmet e fundit nga