LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zbulohet plani/ Ishte parashikuar që Graniti të bëhej me dikë tjetër çift brenda “Big Brother”

18 Tetor 2021, 09:04, Lifestyle CNA

U përfol fakti se pjesë e listës së banorëvë të ?Big Brother? do i shtohej edhe modelja Blerta Veseli, ish e dashura e këngëtarit të njohur Makj por nuk mundi për shkak të angazhimeve më punën e saj si modele në Amerikë.

Aktualisht, në 14-shen e banorëve vetëm dy janë nga Kosova, këngëtarja Fifi dhe ish-futbollisti Granit Cana, të cilët po përflitn për një marrëdhënie të mundëshmë mes tyre që mund të finalizohet në lidhje dashurie.

Zbulohet se në fakt produksioni kishte parashikuar që Graniti të bëhej çift pikërisht me modelen.

E ftuar në emisionin ?Ftesë në 5?, përmes një lidhjeje skype në me Bieta Sulon, moderatorja Genta Cana tregoi se si e sheh këtë marrëdhënie të vëllait të saj me këngëtaren.

?Po më vjen keq që Graniti më duket pak i ngurtë aty, sepse në jetën reale bën shumë humor!?, u shpreh ajo.

Më vonë Bieta e pyeti sesi e sheh marrëdhënien e tij me Fifin aty brenda.

?E kemi parë që po i shpalos disa ndjenja. Unë si kunatë i them Fifit ?Mirë se erdhe në shtëpinë tonë??, tha ajo disi me humor.

Fakti se të dy janë nga Kosova dhe në fushën e modës, produksioni ka ?qëlluar? në shënjë me përzgjedhjen e tyre si çift por që dështoi pikërisht për shkak të mungesës së modeles në shtëpinë më të famshme të momentit./CNA.alcna lajm show

 

Lajmet e fundit nga