LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Berisha “ndez” Fierin/ Pritet nga mijëra simpatizantë

21 Shtator 2021, 16:27, Politikë CNA

Pasditen e sotme, qyteti i Fierit është ?ndezur?, nga mbërritja e ish-kryeministrit Sali Berisha, në kuadër të takimeve që ky i fundit ka nisur në çdo qytet.

Ashtu sikurse shikohet edhe në fotot më poshtë, Berisha është pritur nga mijëra simpatizantë në Fier. Mijëra demokratë duket se shohin tek Berisha shpresën për ?ringjalljen? e Partisë Demokratike dhe rikthimin e saj në një parti vërtetë demokratike.

Mijëra simpatizantë brohorasin ?Berisha?, ?O Sali o Hero , gjithë Shqipëria ty të do?, ?Rama ik?, e të tjerë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga