LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ndarja nga jeta e Sherif Merdanit/ Rama mesazh ngushëllimi

29 Gusht 2021, 18:09, Kulturë CNA
Ndarja nga jeta e Sherif Merdanit/ Rama mesazh ngushëllimi

Kryeministri Edi Rama ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të Artistit të Madh, Sherif Merdani.

?Lamtumirë Sherif Merdani? ka shkruar shkurt kryeministri në një postim në rrjetet sociale, teksa ka publikuar dhe një foto të artistit.

Kujtojmë që këngëtari u nda nga jeta këtë të diel në moshën 81-vjeçare, nga një sëmundje e rëndë./CNA.al

Lajmet e fundit nga