LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“PD ka nevojë për kuzhinier, sot zgjedh një kamarier”/ Ish deputeti demokrat ironizon keq Bashën

13 Qershor 2021, 08:48, Politikë CNA

Partia Demokratike mban sot zgjedhjet për kryetarin e ri, ku përballë Bashës janë tre kandidatë, Kadilli, Harxhi dhe Shehaj.

Lidhur me këto zhvillime ka reaguar dhe ish deputeti demokrat Fatos Hoxha, i cili ironizon Bashën.

Teksa ka publikuar dhe një ?foto meme?, shkruan se ?PD ka nevojë që në krye të ketë një kuzhinier.  Sot do zgjedhë për katër vjet të tjera një kamarier??/CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga