LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vlorë/ 1435 anëtarë të PD votojnë sot për kryetarin e ri

13 Qershor 2021, 07:58, Politikë CNA

Rreth 75 mijë anëtarë të Partisë Demokratike i drejtohen sot qendrave të votimit për të zgjedhur kryetarin e ri.

Në Vlorë janë 1435 me të drejtë vote të cilët do t’i drejtohen qendrës së votimit të ngritur pranë selisë së PD në Vlorë, për të zgjedhur mes Lulzim Bashës, Agron Shehajn, Edit Harxhit dhe Fatbardh Kadillit,

Votimi është hapur në 08:00 dhe vijon normalisht./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga