LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Demokratët e Fierit votojnë për kreun e ri të PD/ Luan Baçi: Interesimi është i lartë

13 Qershor 2021, 07:34, Politikë CNA

Kreu i PD në Fier, Luan Baçi ka deklaruar  se ka një fluks të anëtarësisë së PD-së që votojnë që në orët e para të mëngjesit.

Sipas tij interesimi është i madh dhe se në qendra ndodhen vetëm komisionerët dhe vëzhguesit e katër kandidatëve.

?Gjithë javës kemi thirrur anëtarësinë me të katërt kandidatët. Një interesim shumë i madh, dolëm nga një palë zgjedhje të vjedhura. Janë të motivuar për ta vijuar fushatën tjetër, të përballjes me Ramën.

Në Fier janë 2500 demokratë të cilët sot do të zgjedhin mes Edith Harxhit, Lulzim Bashës, Fatbardh Kdillit dhe Agron Shehajt/ CNA.al

Lajmet e fundit nga