LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Basha përballë 3 kandidatëve/ 2402 anëtarë të PD në Lezhë vendosin sot për kryetarin e ri

13 Qershor 2021, 07:37, Politikë CNA

Votimet për kryetarin e ri të PD kanë nisur edhe në Qarkun e Lezhës.

Janë 2402 antarë të PD në Lezhë do të votojnë për kryetarin e kësaj force politike.

Dyert e zyrës së PD ku do zhvillohet votimi për katër kandidatët që garojnë, janë hapur që në orën 8 të mëngjesit dhe pritet të përfundojnë në orën 19:00./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga