LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Votimet në PD/ Flet kryetari i degës Lushnje: Pjesëmarrje e mirë, kandidatët kanë vëzhguesit e tyre

13 Qershor 2021, 08:14, Politikë CNA

Vijon prej orës 8 të mëngjesit procesi i votmit edhe në Lushnje. Janë 2694 anëtarë që do të votojnë sot për drejtuesin e ri të PD.

Kryetari i PD Lushnje, Sajmir Korreshi tha se procesi vijon normalisht dhe se 4  kandidatet kanë përfaqësuesit e tyre si vëzhgues në qendrat e votimit.

“Procesi ka filluar normal në orën 08:00. Ka pjesëmarrje të mirë në votim dhe të katër kandidatë në garë kanë përfaqësuesit e tyre si vëzhgues në qendrat e votimit”, tha Korreshi./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga