LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zgjohet Basha/ Pret në radhë për të votuar

13 Qershor 2021, 08:22, Politikë CNA

Kryedemokrati Lulzim Basha i është drejtuar paraditen e sotme selisë së Partisë Demokratike, ku do të votohet për kryetarin e ri.

Vetë Basha shfaqet duke qëndruar në radhë, ndërsa shoqërohet nga Dhurata Çupi dhe Jorida Tabaku.

Në selinë e PD-së pritet të votojnë dhe Agron Shehaj dhe Fatbardh Kadilli, ndërsa kandidatja tjetër Edith Harxhi do të votojë në njësinë 5./CNA.al

Lajmet e fundit nga