LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Votimi për kreun e PD/ Flet kryetari i PD Kukës: Po vijon zbatimi i të gjitha procedurave

13 Qershor 2021, 07:45, Politikë CNA

Qarku i Kukësit ka nisur votimin për kreun e Partisë Demokratike që prej orës 08:00. Mbi 2000 demokratë janë thirrur me të drejtë vote për të zgjedhur liderin e tyre.

Kryetari i degës së PD, Arif Rexhmati u shpreh se procesi vijon normalisht dhe ka interes të demokratëve për të votuar.

Ka interes të jashtëzakonshëm, qendrat janë hapur që në orën 08:00, procesi është i rregullt dhe po vijon me zbatimin e të gjitha procedurave“, tha ai.

Procesi i votimit do të vazhdojë deri në orën 19:00./ CNA.al

Lajmet e fundit nga