LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

VIDEO- Fjala e fundit e teknologjisë/ Manta 5 prezanton biçikletën që udhëton në ujë

12 Tetor 2020, 09:30, Tech CNA

Është dashur thuajse një dekadë për të nxjerrë në treg një biçikletë komerciale me hidrokarbure.

Por Manta5 me qendër në Zelandën e Re më në fund ka lansuar produktin e saj dhe e ka sjellë atë në shfaqjen e teknologjisë CES për ta ekspozuar.

Spencer Kelly i BBC Click ishte një nga të parët që provoi biçikletën me ujë në Liqenin e Las Vegas.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga