LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Motori përplas kembësoren në Kamëz/ Plagoset rëndë 40-vjeçarja

1 Korrik 2020, 16:29, Kronika CNA

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e sotme në Tiranë pranë Pallatit  me Shigjeta.

Burime zyrtare bëjnë me dije se një motor me drejtues shtetasin me inicialet R.B., ka aksidentuar këmbësoren L.Ç., 40 vjeçe, e cila u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Gjithashtu nga aksidenti është dëmtuar dhe drejtuesi i motorit, shtetasi me inicialet R.B, i cili ndodhet ne spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga