LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Bie në kontakt me rrymën elektrike/ Humb jetën gruaja në Kukës

1 Korrik 2020, 08:00, Kronika CNA

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kukës ku një 53 vjeçare ka humbur jetën tragjikisht.

Mësohet se gruaja e identifikuar si  Z.O., ka rënë në kontakt me rrymën elektrike teksa po ndizte pompën e ujit.

Familjarët kanë ndërhyrë dhe kanë tentuar ta dërgojnë në spital, por sipas policisë ajo ka mbërritur pa shenja jetë./CNA.al

Lajmet e fundit nga