LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Iu gjetën 35 mijë paund në ‘Porsche-in’ luksoz/ Shoqërohet në polici i riu

29 Qershor 2020, 20:48, Kronika CNA

Një  i ri  është ndaluar mbrëmjen e sotmë në qytetin e Elbasanit pasi gjatë një kontrolli rutinë iu gjetën në makinën e tij tip ?Porsche? një shumë parash prej 35 mijë paund të padeklaruara.

Mësohet se mjeti është në pronësi të shtetasti me inicialet  A.S, banues në Berat.

Ai është shoqëruar në Komisariat dhe po jep sqarime mbi origjinën dhe destinacionin e parave.

Mjeti u konstatua në hyrje të autostradës Tiranë- Elbasan./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga