LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Shkoi të bënte pazarin dhe u përplas nga BMW-ja/ Humb jetën i aksidentuari në Vlorë

1 Korrik 2020, 06:48, Kronika CNA

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Vlorës në lagjen ?10 korriku?.

Një makinë ka përplasur një këmbësor i cili ka ndërruar jetë në spital duke mos mundur t?i mbijetojë plagëve të marra. Kalimtari,  mësohet se kishte dalë të bënte pazarin pasi në duar mbante qese me domate, të cilat janë shpërndarë pranë vendit të aksidentit.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në afërsi të bypass-it të Vlorës, ku kalimtari u përplas nga një makinë tip BMW me targa AA 469 SV. Forcat e policisë ndodhen në vendngjarje dhe po hetojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit./CNA.al

Lajmet e fundit nga