LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident i rëndë/ Makina përplas për vdekje një grua

1 Korrik 2020, 13:29, Kronika CNA

Një aksident me pasojë vdekjen e një gruaje ka ndodhur sot në Kavajë.

Policia bën me dije se, sot më datë 01.07.2020, rreth orës 14:50, tek mbikalimi i Harizaj, në Kavajë, mjeti me drejtues shtetasin S.B., ka aksidentuar shtetasen T.L., 47 vjeçe, e cila si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë.

Grupi Hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga