LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në aksin Lezhë-Milot/ Kamionçina e bashkisë përmbyset në mes të rrugës

1 Korrik 2020, 09:46, Kronika CNA

Një aksident rugor ka ndodhur paraditen e sotme në aksin Lezhë-Milot në afërsi të fshatit Gajush.

Në aksident janë përfshirë një kamionçinë e sipërmarrjes së gjelbërimit në bashkinë e Lezhës dhe një mjet tjetër tip ‘BMV’. Si pasojë ka mbetur i plagosur shoferi i kamionçinës, që është dërguar menjëherë në spital.

Ndërkohë kamionçina e cila ishte e ngarkuar me pemë dekorative ka mbetur e përmbysur në mes të rrugës./CNA.al

Lajmet e fundit nga