LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident masiv në Bulqizë/ Përplasen 3 makina, disa të plagosur

1 Korrik 2020, 12:50, Kronika CNA

Një aksident masiv ka ndodhur sot në Bulqizë ku 3 makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Mësohet se nga përplasje e makinave kanë mbetur  të plagosur disa persona, gjendja e të cilëve ende nuk bëhet me dije. Raportohet se dy nga makinat po udhëtonin drejt Peshkopisë ndërsa tjetra drejt Bulqizës.

Autoritetet ndidhen në vendin e ngjarjes dhe popunojnë pë zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit./CNA.al

Lajmet e fundit nga