LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shtypi i ditës, 8 korrik 2019

8 Korrik 2019, 06:28, Aktualitet CNA

Këto janë disa prej titujve kryesorë të shtypit të shkruar për ditën e sotme, datë 8 korrik 2019:

?Panorama? hapet me titullin ?Të përndjekurit, 1700 emrat që marrin dëmshpërblimin?, ndërsa një tjetër titull vijon ?Gurë makinës së publicistit, Lubonja: Sulm e fyerje për qëndrimet e mia si gazetar. Policia raport të rremë?.

?Gazeta Shqiptare? hapet me titullin ?Sot protesta e opozitës, Basha: Asnjë hap prapa?, ndërsa një tjetër titull vijon ?Shtesë pensioni për të moshuarit, kategoritë që do përfitojnë?.

?Telegraf? ka si titull kryesor ?Zgjedhjet fallco të qeverisë dhe mungesa e popullit në votime?, ndërsa një tjetër titull vijon ?Krimi godet publicistin dhe ish-të burgosurin politik të fjalës së lirë?.

?Shekulli? ka si titull kryesor ?KE: Koncesionet nuk po monitorohen, rrezikojnë kolapsin?, ndërsa një tjetër titull vijon ?Zgjedhjet në Greqi, Mitsotakis rrëzon Tsipras?.

Lajmet e fundit nga