LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Afërdita Dreshaj krenare për bashkëshortin/ E uron publikisht për arritjen e suksesshme

7 Korrik 2019, 19:41, Aktualitet CNA

Këngëtarja Afërdita Dreshaj ka ndarë me ndjekësit lajmin se bashkëshorti i saj Jakub Kindl ka firmosur kontratën me një nga skuadrat më të njohura të hokeyt.

Ajo e ka uruar bashkëshortin dhe ka treguar se është shumë krenare për arritjet e tij. Afërdita rrëfeu se ky udhëtim i përbashkët i tyre në Gjermani do të jetë shumë emocionues.

Jakub ka një karrierë të gjatë në sportin e hokey dhe transferimi në Gjermani është hapi i radhës që flet për suksesin e tij.

Lajmet e fundit nga