LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një ditë para protestës/ Basha bën lëvizjen e papritur

7 Korrik 2019, 19:42, Aktualitet CNA

Ashtu sikurse ditën e djeshme ku kreu i PD-së Lulzim Basha bëri disa takime surprizë, informale në kuadër të protestës së 8 Korrikut në qytetin e Kavajës dhe të Elbasanit, edhe mbrëmjen e sotme ka zgjedhur të bëjë të njëjtën gjë.

Lulzim Basha i shoqëruar si gjithmonë nga Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka vizituar bashkinë e Kamzës dhe është takuar me Xhelal Mziun.

Basha ka ftuar qytetarët e Kamzës të marrin pjesë masivisht në protestën e nesërme.

Mësohet se Basha do të ndalet edhe në bashkinë e Vorës./CNA.al

Lajmet e fundit nga