LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Temperaturat e larta/ Humb jetën një person në Kuçovë

7 Korrik 2019, 20:29, Aktualitet CNA

Një 77 vjeçar nga qyteti i Kuçovës u gjet pa ndjenja në rrugë dhe ka humbur jetën gjatë transportimit për në spital.

Shtetasi Ferit Kuçi ka humbur jetën për shkak të temperaturave të larta.

Mësohet se vapa i ka shkaktuar 77 vjeçarit zmadhim të zemrës, çka i ka marrë edhe jetën./CNA.al

Lajmet e fundit nga