LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Përfundova me një gjoks bullgareje”/ Rozana Radi tregon pjesën më seksi të trupit

30 Qershor 2019, 17:39, Lifestyle CNA
“Përfundova me një gjoks bullgareje”/ Rozana Radi tregon

Moderatorja dhe këngëtarja Rozana Radi është përfolur shumë për operacionin plastik që bëri në gjoks.

E ftuar në BE Caffee, e pyetur nga Bes Kallaku se cila pjesë e trupit i duket më seksi, Rozan Radi është përgjigjur gjoksi.

Madje e krahasoi ndërhyrjen për zmadhimin e gjoksit me një kat shtesë i cili nuk shkon ashtu siç duhet. ?E ke parasysh kur bën një kat shtesë dhe s?të del ashtu si e mendon??, tha Rozana duke shkaktuar të qeshura.

Gjatë një interviste të dhënë më parë tek “Mos i fol shoferit”, Rozana tregoi se rezultati nuk kishte dalë ashtu siç ajo e kishte menduar.

?E kisha vendosur që do bëja një 3-sh abondent dhe kur hyra aty tha: ?Rozana, nuk bëjmë dot operacion sot.? I thashë: ?Pse?!? ?Sepse protezat që kanë ardhur janë më të mëdha se 3,? tha ai. ?Vëri këto?, i thashë, ?ku kam kohë unë të vij, të harxhoj 5 mijë euro për 2 numra, të paktën të harxhoj për 4.? Dhe kështu përfundova me një gjoks bullgareje.?

Lajmet e fundit nga