LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vampirë të vërtetë/ Këto shenja i thithin edhe gjakun partnerit

29 Mars 2019, 22:20, Aktualitet CNA
Vampirë të vërtetë/ Këto shenja i thithin edhe gjakun

Dashi është një nga shenjat më  ekspersive të zodiakut.  Nëse një Dash krijon një marrëdhënie minimumi që do të bëjë  është konflikti verbal për ta bërë partnerin të ndjehet më inferior si dhe i ofenduar.

Virgjëresha

Virgjeresha në pamje të parë nuk të jep aspak përshtypjen e një njeriu abuziv. Por do të  jetë gjithnjë  gati të kritikojë për çdo gjë duke vënë në rrezik shëndetin psikologjik dhe emocional të personave.Kur një Virgjëreshë do diçka do ta bëjë patjetër, pa pyesur për asgjë dhe për askënd.

Shigjetari

Shigjetarët janë shumë menefregostë. Atyre nuk u intereson asgjë janë totalisht indiferentë ndaj partnerit dhe kjo bën që ata të ndjehen keq dhe të lënë pas dore./CNA.al

Lajmet e fundit nga