LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fiks-Fare paralajmëron skandalin/ Zbulohet shkelja e Gjykatës Administrative

5 Dhjetor 2018, 18:36, Aktualitet CNA
Fiks-Fare paralajmëron skandalin/ Zbulohet shkelja e Gjykatës

Mbrëmjen e sotme në emisionin Fiks Fare do të publikohet një tjetër skandal.

Këtë herë është zbuluar një shkelje e Gjykatës Administrative të Tiranës.

Kjo gjykatë ka dhënë dy vendime të ndryshme për të njëjtën çështje, tjetër vendim ka publikuar dhe tjetër ka dhënë të printuar./CNA.al

Lajmet e fundit nga