Foto/Njihuni me tifozen më seksi ruse

31 Janar 2018, 15:35, Aktualitet CNA

Natalia Martynova është zgjedhur si tifozja më seksi në Rusi.

Ajo është një tifoze e zjarrtë e Spartakut të Moskës dhe nuk lë asnjë ndeshje në shtëpi pa ndjekur skuadrën zemrës.

Një bjonde me sytë blu dhe linja perfekte, jo më kotë mijëra rusë e kanë votuar?/CNA

Lajmet e fundit nga