LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto+18/Trajnerja më seksi e fitnessit në botë

31 Janar 2018, 13:24, Aktualitet CNA

Ajo njihet si trajnerja e fitnessit më seksi dhe provokuese në botë. Jen Selter poston foto të ushtrimeve të saj por ajo ekspozon dhe format e saj bombastike dhe pozon gjysëm e zhveshur.Për më tepër ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA

Lajmet e fundit nga