LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shtëpiakja Angela Martini tregon se si e pret bashkëshortin në mënyrë seksi

31 Janar 2018, 13:09, Aktualitet CNA

Angela Martini tashmë ka hequr dorë nga modelimi. Pas celebrimit me milionerin rumun, ajo tashmë nuk punon.

Me sa na ka treguar përmes fotove në Instagram, Angela Martini mendon ide të veçanta sesi ta presë bashkëshortin kur vjen nga puna.

Angela ka provokuar teksa pozon në një divan dhe krah fotos shkruan:

?Thjesht një shtëpiake, që pret bashkëshortin të vijë dhe të flasim për alientët, Zotin, etj. Thjesht gjëra të zakonshme?.

Me anë të kësaj poze Angela nënkupton vetëm pasion dhe dashuri. Ashtu siç ka treguar dhe më parë Angela dhe miliarderi rumun Dragos po jetojnë një jetë të lumtur./CNA

Lajmet e fundit nga