LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rama thotë “mirëmëngjes” me një njoftim të rëndësishëm

30 Tetor 2017, 07:51, Aktualitet CNA

Në vijim të ritualit të tij të përditshëm, kryeministri Rama mëngjesin e sotëm ka zgjedhur tu thotë ?mirëmëngjes? shqiptarëve me një njoftim të rëndësishëm.

Në një postim në rrjetet sociale, kryeministri  ka ftuar të gjithë të interesuarit të marrin pjesë në konkursin për vendet vakante të Drejtuesve në 24 Institucionet e Ekzekutimit të Vendimeve Penale.

Në postimin e tij, kreu i qeverisë lajmëron se afati i fundit i aplikimit është data 12 nëntor.

?MIRËMËNGJES dhe ju uroj një ditë të mbarë me nxitjen që të merrni pjesë në konkurimin e hapur për vendet vakante të Drejtuesve në 24 Institucionet e Ekzekutimit të Vendimeve Penale.

Për të gjithë të interesuarit, afati i fundit i aplikimit është data 12 Nëntor dhe për t?u njohur me kushtet dhe kriteret e kandidimit në këtë proces të radhës transparent të konkurrimit publik, të bazuar në parimin e meritokracisë, mjafton një klikim në: www.drejtesia.gov.al?-shkruan kryeministri Rama./ CityNews

Lajmet e fundit nga