LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Po kalonte rrugën me nënën/ Përplaset nga makina 9- vjeçari

15 Gusht 2017, 16:48, Aktualitet CNA

Një 9- vjeçar ka mbetur i plagosur pasi është përplasur pasditen e sotme nga një makinë  në qytetin e Fierit.

Mësohet se 9- vjeçari po kalonte rrugën së bashku me nënë e tij, ku një makinë e ka përplasur duke e lënë të plagosur.

Ka qenë vetë drejtuesi i mjetit i cili e ka dërguar fëmijën në spital, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Bëhet i ditur se ai është shoqëruar në Komisariat ku dhe po punohet për të zbardhur të plotë ngjarjen./CityNews

Lajmet e fundit nga