LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/Njihuni me fëmijët modele më të bukura në botë

15 Gusht 2017, 14:42, Aktualitet CNA

 

Këta fëmijë po marrin botën e modelingut me shpejtësi dhe në këmbim po fitojnë shuma të mëdha parash.

Harrojini Cara Delevingne dhe Karlie Kloss, ka plot modele të tjera më të vogla në moshë që po marrin emër në botën e modelingut.

Këto fëmijë të suksesshëm po dalin në kopertinat e çdo reviste, në televizion dhe madje si imazhe të kompanive të mëdha.

Pra mund të themi se këta fëmijë po rriten para syve tanë dhe kanë të ardhme për tu bërë superstar shumë shpejt./CityNews

Lajmet e fundit nga