LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Grabiti 8.300 euro në hotel/ Gjykata merr vendimin e papritur për ukrainasin

15 Gusht 2017, 15:54, Aktualitet CNA

Gjykata e Sarandës ka marrë vendimin ditën e sotme për qyetarin ukrainas, i cili vodhi 3 ditë më parë një shumë parash prej 8.300 eurove në një hotel.

Trupi gjykues ka vendosur që ta lërë të lirë 43-vjeçarin Oleg Koval, pasi pagoi garancinë prej 8 mijë eurosh.

Pas vjedhjes, ai u largua nga qyteti bregdetar dhe u kap në aeroportin e Rinasit, duke tentuar të arratisej./CityNews

Lajmet e fundit nga