LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Skandali/ Gjimnazi i Tiranës ndërpret mësimin për të parë Veliajn që luan basketboll

9 Maj 2015, 07:40, Aktualitet CNA

Kandidati i PS për bashkinë e Tiranës Erion Veliaj ka qenë dje në gjimnazin ?Sami Frashëri? në kryeqytet. Ai ka luajtur basketboll me një nga klasat e pasdites. Ajo që shton skandalin është urdhri i mësuesve për të nxjerrë jashtë të gjitha klasat e tjera që po kryenin procesin mësimor pasdite.

Dhe kjo vetëm për të parë si Veliaj luan basketboll. Nxënës të këtij gjimnazi thanë se ka pasur disa klasa që kishin planifikuar në program një testim në matematikë, por që është anuluar.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=sy-vF-cVXkM  ” width=”560″ height=”315″]

Lapsi.al

14:00 Aktualitet

Reduktimi i stresit

 Stresi është një realitet që ndikon pothuajse në çdo ditë t...

Lajmet e fundit nga