LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Plagoset me armë zjarri një person në Shkodër

8 Maj 2015, 07:55, Aktualitet CNA

Një person është plagsour me armë zjarri në Shkodër. Mësohet se ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen ?Zdrale?.

Ende nuk bëhet i ditur identiteti i të plagsurit, I cili është dërguar menjëherë në spital ku po merr ndihmën e parë mjekësore.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të këtij krimi, si dhe kapjen e autorit.

 

 

Lajmet e fundit nga