LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjykata e Lartë vendos ‘arrest shtëpie’ për Durim Bamin

8 Maj 2015, 10:19, Aktualitet CNA

Gjykata e Lartë ka ndyryshuar masën nga ?arrest me burg? në ?arrest shtëpie për Durim Bamin.

Mësohet se vetë Bami nuk ishte i pranishëm në seancën e zhvilluar sot.

Durim Bami është personi që dha dëshminë e tij të rremë të filmuar para deputetit Tom Doshi, duke treguar se ishte Ilir Meta dhe Fatjon Skënderaj që kishin paguar 500 mijë euro për të ekzekutuar Doshin.

 

Lajmet e fundit nga