LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Veliaj: Mami im mërzitet kur më shajnë

1 Maj 2015, 21:30, Aktualitet CNA

Kandidati i PS-së për Bashkinë e Tiranës, Erion Veliaj është rikthyer të flasë sërish për dasmën dhe për deklaratën se kishte përdorur paratë e nënës së tij për ta organizuar atë.

I ftuar në emisionin ?Top Show? në Top Channel, Veliaj tha se e ëma mërzitet shpesh për akuzat dhe fyerjet që i bëhen atij në publik, megjithëse janë të vetëdijshme për ta paguar këtë faturë. Kandidati socialist tha se ua ka bërë të qartë tashmë mamasë dhe bashkëshorte së tij të bëhen të forta nga përgojimet e Berishës. Ai tha se pavarësisht akuzave, ndihet mirë për arsye se ka një familje të fortë.

Lajmet e fundit nga