LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Operacioni antikanabis në Lazarat 2014, arrestohen 5 persona

1 Maj 2015, 09:52, Aktualitet CNA

Policia e Shtetit në kuadër të operacionit ?Spring? ka arrestuar 5 shtetas, të cilët akuzohen për ngjarjet e ndodhura gjate operacionit antikanabis në vitin 2014 në Lazarat . Mësohet se ne pranga kanë rënë Gentjan Kazma, Ramadan Basha, Arjan Basha, Gurgaz Skënderi dhe Mirteza Shemsho. Të arrestuarit akuzohen për grup kriminal, vrasje e policëve, për armë pa leje, prodhim e kultivim droge.

Lajmet e fundit nga