LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ja traileri i filmit Avengers: Age of Ulton

30 Prill 2015, 20:14, Aktualitet CNA

E teksa shfaqja në kinema e filmit The Avengers: Age of Ultron është vetëm një hap larg, publikut i ka sosur durimi dhe pret me padurim për të parë filmin që i dhuroi famë të jashtëzakonshme Marvel-it.

Bota e super heronjve na ka dhuruar deri më sot momente të paharruara dhe në ?montazhin? e mëposhtëm vërtetohet shprehja që ky lloj kinematografik është tepër premtues për të ardhmen. Ju ftojmë të ndiqni videon fantastike në fund të artikullit dhe pse jo të parapërgatiteni për atë çka do shihni tek The Avengers: Age of Ultron.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=1VPohVW3ixg” width=”560″ height=”315″]

Digitallife.al

 

 

Lajmet e fundit nga