LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berat/ Aksidentohet kreu i PS në Berat, Shkëlqim Brisku

1 Maj 2015, 12:11, Aktualitet CNA

Është aksidentuar ditën e sotme kreu i Partisë Socialiste në Berat, Shkëlqim Brisku në rrugën Divizion-Uznovë . Mësohet se ai po udhëtonte me mjetin e tij tip ?Benz? me targa Br 1344 B. Shkak i aksidentit mësohet të ketë qenë humbja e kontrollit të mjetit, gjë që shkaktoi dhe përplasjen me nje beton ane rruges. Bëhet me dije se Shkëlqim Brisku ka marrë lëndime të lehta, ndërsa për momentin ndodhet në Spitalin e Beratit.

Lajmet e fundit nga