LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Për ju vajza që adhuroni modën/ 7 veshjet më trendi që nuk mund t'u mungojnë në garderobë

3 Nëntor 2022, 16:20, Trending CNA

Për ju vajza që adhuroni modën/ 7 veshjet më trendi që

E keni parasysh kur je e lidhur prej një jete, nuk është e pazakontë që takimet romantike mbrëmjeve t’i humbasin xixat e tyre. Ndonjëherë thjesht *përton* të mendohesh, kombinohesh dhe të vishesh seksi për një natë takimesh të para, të reja, etj, por ju duhet vetëm paaak mundim!

Nëse xhinset ju duken shumë të zakonshme dhe fustanet e zinj paksa bazikë, hidhuni një sy ideve në vijim.

1. Këmishë saten, xhinse dhe taka!

Për ju vajza që adhuroni modën/ 7 veshjet më trendi që

2. Kostum kadif, taka dhe aksesorë të argjendtë

Për ju vajza që adhuroni modën/ 7 veshjet më trendi që

3. Një fund me pala, këmishë mëndafshi dhe çizme deri te gjuri

Për ju vajza që adhuroni modën/ 7 veshjet më trendi që

4. Pantallona klasike me ngjyrë dhe një bluzë e zezë me dekoltenë e hapur

Për ju vajza që adhuroni modën/ 7 veshjet më trendi që

5. Një minifund dhe një minixhaketë kostum

Për ju vajza që adhuroni modën/ 7 veshjet më trendi që

6. Fustan i gjatë i lirshëm, një triko dhe çizme mbi gju

Për ju vajza që adhuroni modën/ 7 veshjet më trendi që

7. Fustan i trikotuar dhe çizme

Për ju vajza që adhuroni modën/ 7 veshjet më trendi që

/CNA.al Burimi: Gossip

Lajmet e fundit nga