LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Disa gjeste që i bëjnë vajzat, por i bëjnë djemtë t'i dashurojnë në fshehtësi

2 Nëntor 2022, 19:00, Trending CNA

Disa gjeste që i bëjnë vajzat, por i bëjnë djemtë

Pavarësisht nëse një djalë sapo ka filluar të takohet me një grua ose është në një marrëdhënie të përkushtuar me të, ka disa gjëra të lezetshme që bëjnë vajzat që djemtë i duan.

1. Vendosja e kokës në gjoksin e tij.
Kur shtriheni në divan duke parë televizor ose shtriheni në shtrat pas një dite të gjatë, është një nga ndjenjat më të mira kur një grua vendos kokën në gjoks dhe vendos krahun mbi ty.

2. Kërkoni mbështetje.
Si burra, ne kënaqemi duke u ndjerë sikur jemi mbrojtës, dhe kjo do të thotë që ajo ndihet e sigurt në krahët tanë.

Është një nga gjërat më tërheqëse që bëjnë vajzat, në fakt.

3. Bërja e lëvizjes së parë.
Ka shumë presion mbi djemtë që gjithmonë të iniciojnë. Ndonjëherë, ai mund të mos e dijë nëse është shumë shtytës ose po dërgon shumë mesazhe.

Ai mund ta teprojë dhe të mos ju dërgojë mesazhe fare, gjë që mund t'ju bëjë të pyesni veten. Bërja e lëvizjes së parë do t'ju ndihmojë të dyve.

4. Kafshimi i buzës gjatë puthjes.
Nuk e kuptova se sa e mrekullueshme ishte kjo derisa e dashura ime e bëri atë rastësisht një ditë. Kafshimi i buzëve është një tjetër gjë tërheqëse që bëjnë vajzat gjatë një puthjeje pasionante.

Jo çdo djalë është në të njëjtën faqe për këtë, prandaj sigurohuni që të komunikoni më parë për stilin e puthjes së tij.

5. Kur luan me flokët e tij teksa është duke vozitur.
Nëse jeni duke hipur në armë gjahu, shtrihuni dhe gërvishtni lehtë pjesën e pasme të kokës së tij për një kohë. Është e garantuar se do ta bëjë atë të buzëqeshë.

6. Kur mburren me partnerin në rrjetet sociale

Nëse djaloshi juaj bën diçka të mirë për ju, nuk është kurrë keq të flasësh për këtë apo të shkrepësh një foto të darkës së improvizuar që organizoi kur kthehesh në shtëpi nga puna. Por mos e teproni./CNA.al

Lajmet e fundit nga