LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Moda për meshkuj/ Një gamë shumëngjyrëshe për sezonin vjeshtë/dimër

29 Tetor 2022, 14:11, Trending CNA

Moda për meshkuj/ Një gamë shumëngjyrëshe për

Pëlhurat mund të jenë më të trasha për sezonin vjeshtë/dimër, por përgatituni që veshjet të ndalojnë trafikun, ndërsa paletat e ngjyrave kalojnë në shumëngjyrëshe dhe metalike./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga