LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një veshje dy herë/ Herët kur Meghan Markle është shfaqur në publik me të njëjtën pamje

27 Tetor 2022, 16:14, Trending CNA
Një veshje dy herë/ Herët kur Meghan Markle është
Foto ilustruese

Nëse Kate Middleton është e famshme për veshjen e një veshjeje disa herë në raste të ndryshme zyrtare, edhe Meghan Markle duket se nuk e ka problem aspak të veshë të njëjtën veshje disa herë në publik.

E apasionuar pas modës, elegante dhe minimaliste që nga ditët e saj si aktore, Meghan Markle u ka qëndruar besnike disa zgjedhjeve të stilit dhe disa elementë të garderobës së saj po përsëriten: për shembull, pamja monokromatike, bizhuteritë delikate.

Edhe pse u bë pjesë e familjes mbretërore britanike, sërish nuk ka hezituar të dalë në publik dy herë me një veshje.  

Ndër dukjet më të paharrueshme, janë palltoja e zezë me rrip nga Stella McCartney, fustani blu nga Veronica Beard, të cilin e ka veshur gjatë një vizite në Toga, Polinezi dhe më pas në Afrikën e Jugut, dhe fustani midi vjollcë i Aritzia-s, të cilin ajo e veshi gjatë shtatzënisë kur ishte në pritje Archie.

Meghan gjithashtu ka ripërdorur aksesorët në disa raste, si çanta Demi e Gabriela Hearst dhe klasikja Mulberry Bayswater./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga