LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një trend i vitit 2000/ Stilistët rikthejnë fundin mbi pantallona

18 Tetor 2022, 18:08, Trending CNA
Një trend i vitit 2000/ Stilistët rikthejnë fundin mbi pantallona
Foto ilustruese

Fundi mbi pantallona është një trend që i ka rrënjët në fillim të viteve 2000, falë yjeve adoleshente si Ashley Tisdale, Rachel Bilson, Jessica Alba dhe Britney Spears , dhe tani po rikthehet, por me një frymëzim shumë më të madh dhe me një stil më elegant.

Jacquemus është ndër të parët që e propozoi për koleksionin vjeshtë/dimër 2022.

Ndërsa Giorgio Armani e ka risjellë këtë kombinim me  një tjetër elegancë dhe klas, një veshje që mund ta përdorni si në përditshmëri, ashtu edhe në mbrëmje.

Fundi midi me prerje asimetrike, kombinohet me pantallona të gjera, ose të stilit “jogger” dhe sandale të sheshta.

Për më tepër më poshtë mund të shihni disa nga kombinimet./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga