LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"E fiksuar" pas puplave/ Stili i ri i Elvana Gjatës që po "çmend" vajzat

28 Tetor 2022, 15:27, Trending CNA

"E fiksuar" pas puplave/ Stili i ri i Elvana Gjatës që po

Të jesh një personazh VIP, do jesh gjithmonë i komentuar në media dhe kudo.

Përveç talentit, ajo që ka rëndësi për VIP-at shqiptarë është edhe paraqitja, se si do duken ata para publikut apo fansave të tyre.  Ato që i kushtojnë më shumë rëndësi stilit janë vajzat e showbizzit, të cilat insiporojnë edhe shumë vajza të thjeshta që të vishen si ato.

E njëjta gjë është edhe për Elvana Gjatën e cila së fundmi është fiksuar pas puplave, në çdo dalje të sajën para publikut ajo është parë e mbuluar nga puplat, të cilt po “çmendin” edhe ndjekëset e saj.

Në veshjet e këngëtares vihen re detajet me pupla ose në çizmet të cilat duken shumë veçantë por edhe në veshje./ CNA.al Burimi: Gossip

 

 

Lajmet e fundit nga