LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Për vjeshtën dhe dimrin/ Blini veshje vetëm me këto materiale

28 Tetor 2022, 15:16, Trending CNA

Për vjeshtën dhe dimrin/ Blini veshje vetëm me këto

Çdo stinë ka veshjet dhe materialet e posaçme, të cilat sipas motit, të mbajnë freskët ose ngrohtë. Për vjeshtën dhe dimrin, ki parasysh të blesh veshje me këto materiale:

 

Për vjeshtën dhe dimrin/ Blini veshje vetëm me këto
Lesh
Për vjeshtën dhe dimrin/ Blini veshje vetëm me këto
Lëkurë
Për vjeshtën dhe dimrin/ Blini veshje vetëm me këto
Kashmer
Për vjeshtën dhe dimrin/ Blini veshje vetëm me këto
Saten
Për vjeshtën dhe dimrin/ Blini veshje vetëm me këto
Pambuk

Lajmet e fundit nga